PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ I MEBLE NA WYMIAR

Don’t Worry

PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ I MEBLE NA WYMIAR

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ — JEST NASZĄ PASJĄ

WITAM W FIRMIE DON’T WORRY

Projektowanie wnętrz i ich wykonywanie to pasjonujące wyzwanie dające dużo satysfakcji, musimy odpowiedzieć na pytanie, jak połączyć doznania estetyczne z wymogami technicznymi, czyli jak stworzyć przestrzeń, w której będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo do której chcemy wracać z przyjemnością.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zastosowaniu praktycznych i przemyślanych rozwiązań by wszystko funkcjonowało przez wiele lat bez przykrych niespodzianek, dlatego zajmujemy się nie tylko wykonywaniem mebli, ale także poprzez umiejętne wykorzystanie walorów drewna, kamienia szkła, ceramiki, metalu, tkanin, i rozwiązań technicznych zaprojektować wszystkie składniki wnętrza: ściany, podłogi, sufity, oświetlenie, armatura, sprzęt AGD, ogrzewanie, rekuperacja, klimatyzacja. 

By stworzyć wygodną dom czy też mieszkanie i zmodyfikować je na bardziej praktyczny i funkcjonalny układ pomieszczeń nie boimy się burzyć ścian, czy też przerobić istniejące instalacje.

Projekt tworzymy wspólnie z klientami, biorąc pod uwagę oczekiwania i gusta, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, pokazujemy różne wersje i możliwości, by wspólnie wybrać to, co najlepsze. Często rozwiewamy liczne obawy, prosząc o zaufanie, dlatego nasza firma nosi nazwę Don’t Worry, aby klient w jednym miejscu mógł znaleźć pomoc w rozwiązaniu wielu problemów i zlecić wykonanie większości prac.

Oprócz dobrego planu bowiem potrzebne jest działanie, dlatego wszystko, co projektujemy, wykonujemy sami. Zespół naszych pracowników tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem znający dobrze swoje rzemiosło, aby zapewnić wysoką jakość wykonanej pracy, co dzisiaj nie jest powszechne w dobie masowej produkcji i niskiej jakości usług.

Oferujemy państwu kompleksową ofertą: prace wykończeniowe i remontowe, układanie płytek, sufity podwieszane, oświetlenie, drzwi, schody, panele ścienne, wykonanie i montaż mebli, w przypadku gdy klient ma własna ekipę zapewniamy profesjonalne wsparcie, oraz nadzór w realizacji projektu do samego jego zakończenia, to wszystko sprawia, że zasługujemy na swoją nazwę.

Staramy się pokazać na naszej stronie, jak wygląda wykonywanie mebli w naszym warsztacie i proces montażu pojedynczych pomieszczeń mieszkań czy całych domów.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem

Jerzy Demianiuk
główny projektant

PRODUKTY

Każdy z naszych mebli oraz elementów dekoracyjnych pokazanych na stronie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Wymiar, kształt oraz kolor – każda z tych zmiennych może być dowolnie modyfikowalna.

PRODUKCJA

Zespół produkcyjny Don’t Worry ma ogromne doświadczenie w realizacji luksusowych projektów mebli czy elementów dekoracyjnych. W tym celu używamy tylko najlepszych materiałów oraz podzespołów.
W Don’t Worry specjaliści przykładają wielką wagę do jakości produktów oraz usług podczas całego procesu: omówienia projektu, wykonania zamówienia na montażu kończąc.

 

NASZYM PRIORYTETEM JEST WASZA SATYSFAKCJA.