O nas

O NAS

Don’t Worry to firma rodzinna założona w 1990 na Kaszubach, znanych również jako Polska Szwajcaria.

Naszą misją jest tworzenie ponadczasowych wnętrz, mebli oraz elementów ozdobnych z uszanowaniem tradycji oraz standardów europejskich.

Każde zlecenie – od klienta biznesowego, czy prywatnego; każdy projekt – mały, czy duży – zostanie wykonany przez Don’t Worry od początku do końca przy zachowaniu najwyższej jakości usług oraz standardu wykonania. Asystujemy naszym klientom przez cały okres trwania inwestycji.

Don’t Worry

PROJEKT

Zespół projektantów Don’t Worry ma duże doświadczenie w pracy z innymi architektami oraz projektantami. Od początku działalności naszej firmy specjalizujemy się również w tworzeniu własnych projektów spełniających potrzeby i wymagania naszych klientów.

W każdym przypadku Don’t Worry zapewnia profesjonalne wsparcie oraz nadzór w realizacji projektu do samego jego zakończenia.

PRODUKTY

Każdy z naszych mebli oraz elementów dekoracyjnych pokazanych na stronie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Wymiar, kształt oraz kolor – każda z tych zmiennych może być dowolnie modyfikowalna.

PRODUKCJA

Zespół produkcyjny Don’t Worry ma ogromne doświadczenie w realizacji luksusowych projektów mebli czy elementów dekoracyjnych. W tym celu używamy tylko najlepszych materiałów oraz podzespołów.
W Don’t Worry specjaliści przykładają wielką wagę do jakości produktów oraz usług podczas całego procesu: omówienia projektu, wykonania zamówienia na montażu kończąc.

 

NASZYM PRIORYTETEM JEST WASZA SATYSFAKCJA.