PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ I MEBLE NA WYMIAR

Don’t Worry

PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ I MEBLE NA WYMIAR

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ — JEST NASZĄ PASJĄ

WITAM W FIRMIE DON’T WORRY

Projektowanie wnętrz i ich wykonywanie to pasjonujące wyzwanie dające dużo satysfakcji, musimy odpowiedzieć na pytanie, jak połączyć doznania estetyczne z wymogami technicznymi, czyli jak stworzyć przestrzeń, w której będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo do której chcemy wracać z przyjemnością.

Mamy wieloletnie doświadczenie w zastosowaniu praktycznych i przemyślanych rozwiązań by wszystko funkcjonowało przez wiele lat bez przykrych niespodzianek, dlatego zajmujemy się nie tylko wykonywaniem mebli, ale także poprzez umiejętne wykorzystanie walorów drewna, kamienia szkła, ceramiki, metalu, tkanin, i rozwiązań technicznych zaprojektować wszystkie składniki wnętrza: ściany, podłogi, sufity, oświetlenie, armatura, sprzęt AGD, ogrzewanie, rekuperacja, klimatyzacja. 

By stworzyć wygodną dom czy też mieszkanie i zmodyfikować je na bardziej praktyczny i funkcjonalny układ pomieszczeń nie boimy się burzyć ścian, czy też przerobić istniejące instalacje.

Projekt tworzymy wspólnie z klientami, biorąc pod uwagę oczekiwania i gusta, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, pokazujemy różne wersje i możliwości, by wspólnie wybrać to, co najlepsze. Często rozwiewamy liczne obawy, prosząc o zaufanie, dlatego nasza firma nosi nazwę Don’t Worry, aby klient w jednym miejscu mógł znaleźć pomoc w rozwiązaniu wielu problemów i zlecić wykonanie większości prac.

Oprócz dobrego planu bowiem potrzebne jest działanie, dlatego wszystko, co projektujemy, wykonujemy sami. Zespół naszych pracowników tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem znający dobrze swoje rzemiosło, aby zapewnić wysoką jakość wykonanej pracy, co dzisiaj nie jest powszechne w dobie masowej produkcji i niskiej jakości usług.

Oferujemy państwu kompleksową ofertą: prace wykończeniowe i remontowe, układanie płytek, sufity podwieszane, oświetlenie, drzwi, schody, panele ścienne, wykonanie i montaż mebli, w przypadku gdy klient ma własna ekipę zapewniamy profesjonalne wsparcie, oraz nadzór w realizacji projektu do samego jego zakończenia, to wszystko sprawia, że zasługujemy na swoją nazwę.

Staramy się pokazać na naszej stronie, jak wygląda wykonywanie mebli w naszym warsztacie i proces montażu pojedynczych pomieszczeń mieszkań czy całych domów.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem

Jerzy Demianiuk
główny projektant

PRODUKTY

Każdy z naszych mebli oraz elementów dekoracyjnych pokazanych na stronie może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Wymiar, kształt oraz kolor – każda z tych zmiennych może być dowolnie modyfikowalna.

PRODUKCJA

Zespół produkcyjny Don’t Worry ma ogromne doświadczenie w realizacji luksusowych projektów mebli czy elementów dekoracyjnych. W tym celu używamy tylko najlepszych materiałów oraz podzespołów.
W Don’t Worry specjaliści przykładają wielką wagę do jakości produktów oraz usług podczas całego procesu: omówienia projektu, wykonania zamówienia na montażu kończąc.

 

NASZYM PRIORYTETEM JEST WASZA SATYSFAKCJA.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.