Drzwi

Drzwi i meble na zamówienie

Drzwi to element, który podkreśli styl pomieszczenia i uwydatni jego największe atuty – piękno podłogi, mebli i ścian. Bez względu na styl pomieszczenia w naszej ofercie znajdą Państwo drzwi spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Prezentujemy drzwi z litego drewna, designerskie drzwi ze szkła oraz drzwi z tworzywa sztucznego.

Drzwi New Form

Drzwi New Form to połączenie wysokiej jakości materiałów, precyzyjnego wykonania i uniwersalności. Istnieje kilka wersji kolorystycznych, które mogą Państwo dobrać do wnętrza domu bądź mieszkania. Oferujemy drzwi z wykończeniem czarnym, mlecznym i znacznie więcej. Drzwi znajdują zastosowanie jako przejście do sypialni, garderoby, a także łazienki.

Drzwi Glass

Szklane drzwi Glass sprawdzą się w domu, sklepie oraz przychodni. Nowoczesny i minimalistyczny charakter drzwi z serii Glass doda szyku i elegancji. Skrzydło w kolorze czarnym idealnie współgra z kontrastowymi ścianami i podłogami. Łatwość pielęgnacji sprawia, że nie wymagają specjalistycznych środków, ani narzędzi. Wystarczy zwykła ścierka i płyn do szyb.

Drzwi Frame

Konstrukcja drzwi Frame nawiązuje do ścianek Shoji oraz tradycyjnej architektury japońskiej. Ruchomy, rozsuwany ekran wykorzystujemy jako drzwi do pokoju albo element dzielący przestrzeń na część bardziej i mniej intymną. Sprawdza się przy podziałach na linii: przedpokój – salon, kuchnia – salon, sypialnia –garderoba, salon – gabinet i nie tylko.

DRZWI MESA

Wewnętrzne drzwi z bulajem firmy Don’t Worry. Drzwi wykonujemy na indywidualne zamówienie w dowolnej kolorystyce. Szeroki wybór oklein naturalnych oraz modyfikowanych. Stosujemy wpuszczane zawiasy KUBICA.

DRZWI MAESTRO

Klasyczne drzwi lakierowane. Drzwi wykonujemy na indywidualne zamówienie w dowolnej kolorystyce. Szeroki wybór oklein naturalnych oraz modyfikowanych. Stosujemy wpuszczane zawiasy KUBICA.

Drzwi Fine

Drzwi prążkowane poprzecznie o nowoczesnym i stylowym charakterze. Szkło mleczne zapewnia intymność i umożliwia izolację w każdych, nawet najbardziej niekorzystnych warunkach.  Jednocześnie zapewniają rozjaśnienie i odporność na zarysowania. Drzwi wskazane do salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Klientów. Podobnie jak w przypadku mebli na wymiar umożliwiamy dobranie odpowiedniego koloru, rozmiarów, a nawet zastosowanych materiałów.

Serdecznie zapraszamy!