Lampy

Projekty oświetlenia

Lampy i oświetlenie LED

Realizowane przez nas projekty wnętrz i oświetlenia powstają w Wejherowie. Lata doświadczenia wskazują, że oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz. Nieodpowiedni rodzaj i natężenie światła może wywierać negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego też wybór oświetlenia i lamp najlepiej oddać w ręce profesjonalistów.

Lampa LONG

Każdy produkt jest robiony na zamówienie, materiał, wymiar, kształt oraz kolor może być modyfikowany. Cena obejmuje wersje podstawową produktu bez personalizacji i dopasowania. Zmiany zostaną wycenione po ich określeniu po konsultacji z naszym projektantem.

Wymiary standardowe: wys. cm, dł. cm, szer. cm.
Wymiary indywidualne: podane przez klienta

Lampa może być wykonany:
– z forniru naturalnego lub modyfikowanego
– z płyty MDF lakierowanej w dowolnym kolorze z próbników RAL, NCS
– ze szkła lakierowanego w dowolnym kolorze z próbników RAL, NCS

Lampa SLANT

Stojąca lampka SLANT z kloszem okrągłym lub prostokątnym, dodatkowo możliwy jest wybór koloru klosza.
Podstawa lampy wykonana jest ze stali nierdzewnej polerowanej lub szczotkowanej, skośna rura wykonana może być również ze stali nierdzewnej lub z litego drewna.

Wysokość lampy: 612mm

Lampa CityBOX

Nowoczesna lampa o nieregularnej strukturze i kształcie. Przywodzi na myśl projekty najwybitniejszych architektów wnętrz z epoki modernizmu. Poszczególne elementy podlegają dowolnym konfiguracjom. Wyceny dokonujemy indywidualnie w oparciu o ilość oraz rozmiar zastosowanych elementów.

Lampa Forma

Stojąca lampa Forma idealna do salonu. Lampa z abażurem w sam raz na wieczorny odpoczynek. Możliwość wykonania lampy w okleinie lub w lakierze. W ofercie posiadamy również lampkę biurkową o podobnym kształcie.

Lampa Rain Wisząca lampa Rain z kulami szklanymi szlifowanymi lub gładkimi. Lampa idealnie pasująca do salonu. Lampa dobrze komponuje się nad stołem jadalnianym.

Lampa SHELF

Wisząca lampa Shelf z elementami ze stali polerowanej. Idealnie pasująca do salonu. Lampa dobrze komponuje się nad stołem jadalnianym.

Realizowane przez nas projekty wnętrz i oświetlenia powstają w Bieszkowicach k. Wejherowa, ale usługi świadczymy na rzecz Klientów z całej Polski. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące specyfiki bądź wyceny produktów, zachęcamy do kontaktu z architektem wnętrz.

Zapraszamy!