Podświetlenia led

Panele oświetleniowe LED

Panele świetlne z efektem 3D

Panele oświetleniowe LED to sposób na unikatowy projekt aranżacji wnętrza domu, mieszkania oraz elementów zewnętrznych. Realizujemy projekty oświetlenia, a na życzenie Klienta wykonujemy panele świetlne z efektem 3D.

Prezentowane panele oświetleniowe LED występują w różnych formach i motywach. Ich zastosowanie zależy jedynie od naszej wizji i pomysłu. Możemy je umieścić na podłodze, suficie, meblach i ścianie. Najczęstsze zastosowania paneli świetlnych z efektem 3D to zdobienia okładzin ściennych, szafek kuchennych, jak również firmowych korytarzy i wind. Ofertę kierujemy do firm, osób prywatnych oraz przedstawicieli branży hotelarskiej. Panele oświetleniowe LED sprawdzą się we wnętrzach kin, pokojów hotelowych, sal bankietowych, klubów nocnych, restauracji, galerii i sklepów.

Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów każdej aranżacji wnętrz. Potrafi ożywić przestrzeń, wyeksponować wartościowe przedmioty, nadać wnętrzu oryginalny, ponadczasowy charakter, a nawet… całkowicie je odmienić.

Czy są Państwo na to gotowi?