Witryny

Kuchnie i witryny na zamówienie

Meble na wymiar

Główną funkcją witryn jest ekspozycja pamiątek rodzinnych, ulubionych książek oraz zastawy stołowej. Biuro projektowe Don’t Worry  z Wejherowa oferuje Państwu nowoczesne witryny z drewna oraz płyty MDF. Oferujemy szeroki wachlarz kolorystyczny – od witryn w kolorze drewna po produkty czarne i białe. Oferowane przez nas meble na zamówienie to gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Witryna 1

Witryna ekspozycyjna z półkami szklanymi. Klasyczna witryna pasująca do każdego wnętrza. Korpus wykonany został z płyty fornirowanej. Witryna jest podświetlana taśmą LED o barwie ciepłej. Istnieje możliwość modyfikacji kolorów oraz wymiarów.

Witryna 2

Piękna, ponadczasowa, wykonana z drewna witryna. Bardzo chętnie wykorzystywana w aranżacjach wnętrz domów oraz jadalni. Istnieje możliwość modyfikacji kolorów oraz wymiarów. Produkt wyceniamy indywidualnie w zależności od zastosowanych materiałów.

Witryna Bar

Nowoczesna witryna o klubowym charakterze to element niezbędny w domu każdego konesera. Podświetlenie LED zapewnia nowoczesny i ponadczasowy charakter. Istnieje możliwość modyfikacji kolorów oraz wymiarów. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

Witryna EXPO

Przeszklona witryna ekspozycyjna. Witryna idealnie pasująca do większości wnętrz. W ofercie posiadamy kilka modeli widocznych na zdjęciach. Rozmiar witryny odpowiednio dostosowujemy do dostępnej przestrzeni. Istnieje możliwość zastosowania oświetlenia LED lub halogenowego.

Wysokość: 210 cm; || Szerokość: 50 cm; || Głębokość: 38 cm;

Witryna LONG

Witryna LONG to subtelny i pełen romantyzmu mebel. Jest idealnym uzupełnieniem nowoczesnej aranżacji wnętrz mieszkań i apartamentów. Istnieje możliwość modyfikacji kolorów oraz wymiarów.