Aranżacje wnętrz domów

W aranżacjach wnętrz domów pierwszorzędne znaczenie ma przestrzeń, światło i odpowiednie dopasowanie materiałów oraz elementów dekoracyjnych. Warto pamiętać o tym, że wizytówką każdego domu jest hol lub przedpokój. Te pomieszczenia pełnią rolę czegoś na wzór architektonicznego prologu – są zapowiedzią tego, co nastąpi dalej. Istotną rolę w ich wystroju odgrywa faktura ścian, sufitu, oświetlenie, umeblowanie oraz podłoga. Warto zadbać o materiały wykończeniowe najwyższej jakości. Należy jednak mieć na uwadze, aby nie przesadzić z blichtrem. Świetna aranżacja wnętrza domu to aranżacja, która nie jest zbyt wymyślna i nie przywołuje na myśl epoki baroku. Najważniejsza jest harmonia, spójna koncepcja wizualna, wysoka jakość materiałów, funkcjonalność rozwiązań i obowiązkowo – umiar!

Aranżacje nowoczesnych kuchni na zamówienie

Wykonujemy wysokiej jakości aranżacje kuchni na zamówienie. Tworzymy funkcjonalne i gustowne kompozycje o niepowtarzalnym charakterze. Wykonane przez nas meble na zamówienie to produkty powstałe z wysokiej jakości materiałów – wytrzymałego drewna litego, najnowocześniejszych systemów przechowywania i lakierowanych, lśniących płyt. W dzisiejszych czasach kuchnia nie jest zaułkiem przeznaczonym jedynie dla służby. Kuchnia to centrum życia towarzyskiego i miejsce rodzinnych spotkań. Warto zadbać o to, aby była nie tylko punktem przygotowywania posiłków, ale i pełnoprawną częścią domu, którą zaprezentujemy naszym gościom z satysfakcją i dumą. Pomocne okaże się odpowiednio dobrane oświetlenie, niezawodne i estetyczne AGD oraz ergonomiczna aranżacja wnętrza domu.

Ponadczasowość to podstawa

To, co modne i drogie nie zawsze jest ponadczasowe, luksusowe i praktyczne. Jako doświadczeni architekci wnętrz stoimy na straży spójnych rozwiązań aranżacyjnych, prawdziwego luksusu i nieocenionej funkcjonalności.

Podłoga, meble i sufit to nie wszystko. Najważniejsze jest to, żeby nadać wnętrzu odpowiedni styl i całość obiektu dostosować do przewidzianej konwencji. Podobne zasady tyczą się bardziej przyziemnych warstw życia, np. codziennego ubioru. Nie jest powiedziane, że torebka od projektanta będzie pasowała do wszystkiego. Może być droga i piękna, ale w przypadku pewnych kreacji będzie stanowiła najbardziej niedopasowany, odstający i niepotrzebny dodatek. Tego chcemy uniknąć!

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Cenny na usługi związane z aranżacją wnętrz oraz wykonaniem – ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.