ARANŻACJE MIESZKAŃ

Nowoczesne i ekskluzywne projekty wnętrz

Wykonujemy kompleksowe i profesjonalne aranżacje mieszkań. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, jednak obsługujemy Klientów z całej Polski. Nasz personel to precyzyjni stolarze, rzetelni doradcy i najlepsi architekci wnętrz. Oferujemy kompleksową aranżację wnętrz domów oraz mieszkań. Biuro projektowe Don’t Worry ma bogate doświadczenie. Zapewniamy, że współpraca z nami oznacza brak powodów do zmartwień.

Nie tylko piękne, ale i praktyczne

W przypadku aranżacji wnętrz mieszkań mamy do czynienia z odgórnie narzuconymi normami. Nie decydujemy o tym, która ściana ma być nośna, nie możemy przesunąć okna ani zmienić jego ramy. Mamy do dyspozycji określony metraż, zazwyczaj niewielki, potrzebujemy więc nie tylko estetycznych, ale i funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych. Aranżacja wnętrza mieszkania to nie tylko dekoracje i meble. Na dobry projekt mieszkalny składa się wiele niewidocznych elementów. Są to kable, gniazdka oraz systemy hydrauliczne. Bez specjalistycznej, ugruntowanej wiedzy zaprojektowanie estetycznego, przyjaznego domownikom mieszkania jest niemal niemożliwe.

Projektowanie łazienki – nasza specjalność

Łazienka to jeden z najważniejszych elementów dobrej aranżacji wnętrz mieszkania. Domownicy spędzają w niej bardzo dużo czasu, dlatego też aranżacja łazienki to niemałe wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę oczekiwania Klienta, rozmiar pomieszczenia, potencjalny wystrój oraz ograniczenia związane z przebiegiem instalacji hydraulicznej. Na szczęście, na wszystko znajdzie się sposób.

Ile kosztuje projektowanie wnętrz?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztują usługi profesjonalnej aranżacji wnętrz w mieszkaniu. Ceny w Gdyni są niższe niż w Warszawie, ale mimo to nie sposób ukrywać, że budżet ma istotny wpływ na efekt końcowy. Nie oznacza to jednak, że jeśli nie mamy milionów złotych na koncie, to nie możemy liczyć na przepiękną i przemyślaną aranżację wnętrza mieszkania. Przeciwnie. Niewielki budżet to motywacja do poszukiwania optymalnych i rozsądnych rozwiązań. W połączeniu ze zmysłem estetycznym, świadomością swoich potrzeb i sprawnym architektem wnętrz możemy uzyskać naprawdę imponujące rezultaty.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Cenny na usługi związane z aranżacją wnętrz oraz wykonaniem – ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.