Don’t Worry, czyli to w jaki sposób rozmawiamy z naszymi klientami

Don’t Worry, czyli to w jaki sposób rozmawiamy z naszymi klientami

Jak stworzyć projekt, który zarówno odpowiada wymaganiom klientów, sprawia, że wnętrza staje się funkcjonalne oraz zapewnia jakość która przeżyje wiele lat. Tak się złożyło, że znamy odpowiedź na to pytanie. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć wam to w jaki sposób powstają nasze projekty.

Każdy proces projektowania rozpoczynamy od rozmowy z naszym klientem. Niezależnie od zadania, to właśnie na tym etapie zaczynamy tworzyć koncepcję wnętrz. W trakcie rozmowy staramy się zrozumieć potrzeby oraz indywidualne szczegóły każdej realizacji. W trakcie rozmów, staramy się zaproponować zróżnicowane style oraz wizualizacje, tak aby każdy mógł odnaleźć rozwiązanie pasującego do jego zadania.

Dzięki doświadczeniu staramy się naprowadzać na adekwatne rozwiązania, jednocześnie nie narzucając gotowych pomysłów. Zaangażowanie klienta pozwala nam lepiej odpowiedzieć na jego potrzeby, a co za tym idzie zrealizować projekt dostosowany do niego.

Na wstępną rozmowę, staramy się odpowiedzieć za pomocą naszych projektów. W trakcie ich tworzenia, tworzymy kilka rozwiązań które odpowiadają na założenia wynikające z wstępnej rozmowy. Każdą realizacje staramy się stworzyć w oparciu o trzy cele:

  • Spójność stylu, oraz funkcjonalności.
  • Ponadprzeciętna jakość wykonania.
  • Możliwość przeniesienia koncepcji do świata rzeczywistego.

Nasze cele, są wynikiem doświadczenia, oraz problemów które zauważyliśmy podczas współpracy z klientami. Spójność stylu oraz funkcjonalności to nasz nadrzędny cel. Chcemy aby pomieszczenia były dla naszych klientów wygodne i intuicyjne. Dodatkowo, dokładamy starań aby elementy w przemyślany sposób tworzyły większą całość. Nawet tworząc pojedyncze meble, staramy wpisać je w styl obecny w danym pomieszczeniu.

Dodatkowo, naszym klientom oferujemy zawsze ponadprzeciętną jakość wykonania. Nasze wnętrza, towarzyszą im przez wiele lat. Elegancja połączona z długotrwałością jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Łączą długowieczność oraz spójność z ciekawymi stylami, staramy się iść jeszcze o krok dalej. 

Dzięki integracji projektowania z wykonaniem oraz doświadczeniem w obu zadaniach, wiemy dokładnie jak stworzyć to co zaprojektowaliśmy. Nasz zakład stolarski wytwarza wszystkie meble, zaś montażyści zajmują się pracami wewnętrznymi oraz upewniają się, że efekt końcowy odpowiada projektowi.

Dzięki naszemu podejściu, wnętrza stają się czymś więcej niż zbiorem dobrze dobranych elementów. Stają się rzeczywistością, z której nasi klienci mogą korzystać na co dzień. Przez wiele lat.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.