Don’t Worry, Czyli jak powstała firma, która martwi się za ciebie.

Don’t Worry, Czyli jak powstała firma, która martwi się za ciebie.

Każda firma zaczyna się od wizji. Naszą wizją, od pierwszego dnia pozostała chęć do projektowania wnętrz ponadprzeciętnych, tworzących spójną całość. Jednakże, nigdy nie chcieliśmy, aby nasze projekty pozostały jedynie wizualizacjami, dlatego ponad 30 lat temu stworzyliśmy Don’t Worry. Chcieliśmy realizować zadania, których inne warsztaty bały się podjąć.

Od początku chcieliśmy odciążać klientów z problemów, które towarzyszą zazwyczaj pracom remontowym lub budowie ich wnętrz. Mówimy “Nie martw się”, ponieważ jesteśmy w stanie zrealizować kompletną aranżację wnętrz, oraz pojedyncze meble na zamówienie klienta. Od początku do końca, od wstępnej wizualizacji do Oddania kluczy.

Nasza ekipa działa jako zespół a pracownicy pracują zarówno w warsztacie jak i w terenie. Dzięki temu, rozumieją jak meble funkcjonują we wnętrzach dla których je tworzą. Wiedzą jak zorganizować elektrykę lub hydraulikę w pomieszczeniach dla których projektujemy. To właśnie dzięki zespołowi sprawnych pracowników możemy tworzyć realizacje których wielu podwykonawców nie jest w stanie zaprojektować i wykonać.

Koordynacja całego procesu była dla nas priorytetem 30 lat temu i do dzisiaj pozostaje naszym głównym celem. Cały czas chcemy brać odpowiedzialność oraz tworzyć wnętrza oraz meble które są coraz lepsze. Spokój klienta o jakość oraz czas realizacji to podstawa, do której dokładamy naszą pasję a efekty możecie znaleźć na naszej stronie.

Obrazy mebli i aranżacji wnętrz pochodzą z naszych realizacji i to nie są wizualizacje!

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.