Dom 26

Projekt i realizacja domu piętrowego

Projektowanie tego domu zaczęliśmy jeszcze podczas jego budowy. Pozwoliło to na dokładne zaplanowanie pomieszczeń bez potrzeby późniejszych przeróbek. Wyróżniającym elementem jest zaprojektowana przez nas klatka schodowa ze szklaną poręczą.

Aranżacje wnętrz od A do Z – domy

Jesteśmy biurem projektowym z Wejherowa. Świadczymy usługi architektoniczne na najwyższym poziomie. Z naszych doświadczeń wynika, że zatrudnienie architekta wnętrz ma sens na każdym etapie budowy, jednak im wcześniej to zrobimy, tym lepiej nie tylko dla naszych nerwów, ale i portfela. Wykwalifikowany i precyzyjny architekt wnętrz pozwoli nam uniknąć wielu kosztownych i fatalnych w skutkach pomyłek. Jako dowód prezentujemy Państwu projekt naszego autorstwa. Na szczególną uwagę zasługuje szklana balustrada, unikatowe meble na zamówienie oraz niepowtarzalna klatka schodowa. Nie zwlekaj, przejdź do galerii zdjęć i oceń aranżacje wnętrz domów od A do Z. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.