Kuchnia 3

Mieszkanie z małą kuchnią

Mieszkanie w Warszawie. Pomimo małej powierzchni zaprojektowaliśmy pojemną kuchnię, dzięki szafkom sięgającym sufitu. Elementy opasujące sprzęt kuchenny oraz blat zostały pokryte egzotyczną okleiną palisander. W mieszkaniu tym zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy również meble do łazienki i przedpokoju. Widoczne na zdjęciach drzwi wewnętrzne są również naszej produkcji.

Aranżacje kuchni na zamówienie

Estetyczny i funkcjonalny projekt małej kuchni

Aranżacje kuchni na zamówienie wykonujemy w oparciu o potrzeby, budżet i preferencje właściciela. Projekt prezentowanego mieszkania powstał w Wejherowie. Wykonaliśmy w nim kompleksową aranżację kuchni na zamówienie i znacznie więcej. Aranżacja wnętrza pozwoliła na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Zależało nam nie tylko na walorach estetycznych. Chcieliśmy zaprojektować wnętrze, które będzie nie tylko ładne, ale i wygodne w codziennym użytkowaniu. Efektem architektonicznego śledztwa jest wysoka i obszerna zabudowa kuchenna.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.