Pokój hotelowy

Aranżacja przestrzeni

Projekt pokoju hotelowego

Gdynia sprzyja tworzeniu wyjątkowych aranżacji przestrzeni. W roku 2015 postanowiliśmy przedstawić naszą ofertę na Międzynarodowych Targach Hotelarskich w Poznaniu. Wystawiliśmy stoisko pokoju hotelowego, które otrzymało nagrodę Targów.

Jurorzy docenili ogólną aranżację przestrzeni, wysoką jakość materiałów oraz nowoczesny design. Na szczególne uznanie zasłużyła estetyczna i wielofunkcyjna szafka RTV. Prezentowany przez nas produkt to funkcjonalne i estetyczne połączenie biurka oraz toaletki. Sprawdzi się zarówno podczas intensywnej pracy, jak i codziennej pielęgnacji.

Prezentowana aranżacja przestrzeni to świetne rozwiązanie nie tylko dla hotelarzy, ale i osób oczekujących na nowoczesną i funkcjonalną aranżację wnętrza domu, apartamentów oraz mieszkań.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.