Salon 56

Architektura wnętrz

Kompleksowe aranżacje salonów i jadalni

Projekt salonu powstał w ramach aranżacji wnętrza domu. Efekt końcowy stanowi połączeniu stylu angielskiego, francuskiego, retro oraz najnowocześniejszych trendów.

Salon to centrum domu. Powinien być nie tylko estetyczny i funkcjonalny, ale też sprzyjać codziennej komunikacji mieszkańców. W projekcie zadbano o detale. Okablowanie i zbędne przedmioty ukryto we wnętrzu zabudowy. Właściciele domu postawili na dużą, drewnianą kanapę, designerską lampę oraz pianino. Miejsce ich codziennego życia zdobi unikatowy, drewniany sufit.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.