Meble na zamówienie

Chcemy, aby wyposażenie pełniło nie tylko funkcję użytkową. Meble na zamówienie mają wskazywać na dobry smak, znajomość najnowszych trendów i dobry gust właścicieli. Mają być wysokiej jakości, funkcjonalne i przypominać dzieła sztuki. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne regały o nieregularnych kształtach, awangardowe komody 3D, meble włoskie oraz minimalistyczne lampy i znacznie więcej.

Ekskluzywne i wyjątkowe wyposażenie wnętrz

Budowa domu i zakup mieszkania to duże i przemyślane wydatki. Inwestujemy w najlepsze materiały podłogowe, podwieszane sufity, starannie wybieramy okna i strukturę ścian. Traktujemy to jako fundament i najważniejszy, najtrwalszy element wystroju, którego w najbliższym czasie nie zamierzamy zmieniać. Podobnie powinniśmy podchodzić do zakupu wyposażenia. W dzisiejszych czasach nikogo nie zachwycą byle jakie meble z marketów budowlanych! Właśnie dlatego właściciele domów i mieszkań stawiają na rozwiązania uniwersalne i ponadczasowe.

Meble z litego drewna

Meble z litego drewna to świetna baza do ewentualnych zmian wystroju. Pasują do każdego wnętrza, idealnie komponują się zarówno z dodatkami w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Stół wykonany z wysokiej jakości drewna wystarczy nam na wiele lat. Kto wie, może wyprawimy przy nim setne urodziny? Jest prosty sposób na to, aby zawsze wyglądał współcześnie. Wystarczy co jakiś czas wymieniać dodatki – świece, obrusy i rośliny. Tym sposobem połączymy nowoczesne trendy z ekskluzywnymi, ponadczasowymi meblami na zamówienie.

Zapraszamy do poznania naszej oferty!

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY

Cenny na usługi związane z aranżacją wnętrz oraz wykonaniem – ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do naszego nowego sklepu!

Nowoczesne meble do salonu, sypialni, łazienki, oraz komfortowe meble wypoczynkowe wszystko można dopasować do Twoich wymagań i wnętrza. Posiadamy bogatą ofertę i możemy Ci pomóc w aranżacji Twojego domu, mieszkania i wnętrza. Naszą specjalnością są meble na zamówienie dopasowane pod względem rozmiarów i materiałów dla osób które cenią sobie wyjątkowość jakość i styl. W ofercie sklepu: KOMODY, STOŁY / STOLIKI, KRZESŁA / FOTELE, KANAPY / SOFY, BIURKA, REGAŁY / PÓŁKI, WITRYNY, SCHODY KLATKA SCHODOWA, DRZWI, LUSTRA, LAMPY, KONSOLE... Zapraszamy do naszego sklepu w poszukiwaniu rzeczy wyjątkowych.